ikmec

جوانسازی واژن


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 جوانسازی واژن | بخش جنسی PDF :

🌟 ۱- راهکارهای خانگی

🌟 ۲- راز جوانسازی واژن

🌟 ۳- واژن در واقع یک کانال باریک عضلانی است که رحم و دهانه رحم را به بیرون بدن متصل می کند و برخی روش های جدید ورزش دادن این عضلات را امکانپذیر ساخته است.قیمت : ۱۱.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


در سالهای اخیر محبوبیت این عمل در سطح جهان و البته ایران، افزایش زیادی داشته است زیرا با انجام این عمل هم کیفیت رابطه زناشویی و هم زندگی شخصی زنان، بهبود می یابد.

جوانسازی واژن | بر اساس مطالعات انجام شده، حدود ۴۰ درصد از زنان از اختلال در روابط جنسی رنج میبرند، اما بسیاری از آنان به دلیل مسائل عرفی و فرهنگی، تصمیم به عدم افشای مشکلات خود میگیرند.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


منابع

جوانسازی واژن | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتیجوانسازی واژن
جوانسازی واژن

در این روش درمان، هدف سفت کردن واژن به دلیل افزایش سن و زایمان طبیعی است. این جراحی معمولا با هدف درمان جوانسازی واژن افزایش عزت نفس زنان و بهبود کیفیت زندگی شخصی و جنسیشان انجام میشود.

لابیاپلاستی با هدف تغییر شکل دستگاه تناسلی زنان انجام میشود. در این جراحی معمولا لبه های دستگاه تناسلی زنان کوچک شده و در صورت عدم وجود تقارن در شکل ظاهری، اصلاحات لازم انجام میگیرد.

واژن

در این درمان که معمولا طی چند جلسه انجام میگیرد، بافتهای بیرونی و داخلی ناحیه تناسلی تحت تاثیر قرار گرفته و میزان تولید کلاژن در آنها به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

مهمترین نکته ای که در خصوص این شیوه درمان باید به آن اشاره کرد، عدم نیاز به بیهوشی و حداقل میزان درد در حین جوانسازی واژن درمان است. بیماران می توانند فعالیت های روزمره خود را پس از عمل از سر بگیرند.

درمان با استفاده از لیزر، با توجه به اینکه غیر تهاجمی است و نیازی به بیهوشی نیست، برای اکثر زنان بلامانع است.

اما پزشکان توصیه می کنند برای مدت پنج روز نباید هیچ چیزی نباید وارد واژن شود. بنابراین رابطه جنسی بعد از لیزر تا چند روز ممنوع!

زنانی که در دوره بعد از یائسگی به سر میبرند جوانسازی واژن با انجام این درمان میتوانند شکل ظاهری واژن خود را به دوران قبل از یائسگی برگردانند؛ چرا که تولید کلاژن به مقدار قابل توجهی افزایش می یابد.

جوانسازی الات تناسلی واژن

واژن یکی از بخشهای بدن است که خاصیت الاستیک و کششی داشته و در طول زمان به دلیل افزایش سن و زایمان، حالت افتادگی و شل شدگی پیدا میکند.

با توجه به اینکه این روش غیرجراحی بوده و تهاجمی نیست، برای کسب نتیجه دائمی و ماندگار از آن، نیاز به چند جلسه درمان در فاصله زمانی مشخص است. معمولا بسته به میزان شد شدگی واژن، به ۳ الی ۶ جلسه جوانسازی واژن در بازه زمانی ۴ الی ۶ هفته نیاز است.

لازم به ذکر است که از روش آر اف برای درمان سایر مشکلات زنان، مانند درمان خشکی، رفع درد در هنگام برقراری رابطه جنسی و آتروفی واژن هم استفاده میشود.

با افزایش میزان گاز کربن دی اکسید، ارسال اکسیژن به ناحیه مد نظر بیشتر شده و در نهایت فرآیند خونرسانی و تولید کلاژن بهبود می یابد. مهمترین نتیجه درمان با این روش، بهبود رفع مشکلات پوستی و بافتی ناحیه تناسلی است.

در این روش از گاز کربن دی اکسید، برای رفع مشکلات ناحیه تناسلی زنان استفاده میشود. با استفاده از دستگاهی که کربوکسی جوانسازی واژن نام دارد، گاز کربن دی اکسید وارد ناحیه تحت درمان میشود.

الات تناسلی زنانه واژن

در این روش از چربی اضافه بدن خود فرد، برای رفع مشکلاتی از قبیل چین و چروک و تیرگی واژن استفاده میکنند.

در هر دو روش جراحی، ابتدا بیهوشی بیمار انجام میشود. در صورتی که جراحی از نوع واژینوپلاستی باشد، پوست اضافی برداشته شده و بافت های دیواره واژن با استفاده از بخیه سفت می شود.

برای انجام این عمل معمولا از بیهوشی کامل استفاده میشود. بعد از انجام بیهوشی، لبه ها تغییر شکل یافته و قسمتهای اضافی با استفاده از لیزر را روشهای سنتی جراحی برداشته شده و بخیه زده میشود.

اما اگر جراحی از نوع لابیاپلاستی باشد، بافت جوانسازی واژن اضافی برداشته شده و شکل ظاهری این ناحیه بهبود می یابد.

لازم به ذکر است که نوع بخیه استفاده شده در این جراحی، از نوع جذبی است یا با استفاده از لیزر است. در نتیجه نیازی به کشیدن بخیه و نگرانی در این مورد نیست.

جوانسازی واژن

جوان سازی واژن غیر جراحی شامل دو روش معمول است. یکی استفاده از روش رادیو فرکانسی و دیگری لیزر. در هر دو روش از انرژی گرمایی برای گرم شدن بافتها و تولید کلاژن استفاده میشود.

در این روش که به اختصار RFهم نامیده میشود، از امواج الکترومغناطیس استفاده میشود، مشابه با امواجی که در مایکروویو مورد استفاده قرار میگیرند. این امواج با قدرت کمی جهت گرم کردن بافتهای ناحیه تناسلی، متمرکز میشوند.

بر اساس نتاج پزشکی، در صورتی که از سیستم جوانسازی واژن خنک سازی همراه با رادیو فرکانسی استفاده شود، نتیجه سفت شدن واژن خواهد بود.

در نتیجه فرآیند خونرسانی و تولید کلاژن بهبود یافته و مشکل گشاد شدن واژن از بین خواهد رفت. درمان از این طریق بدون جراحی و خونریزی بوده و دردی ندارد.

اما در روشهای جراحی، بافت و پوست اضافی توسط جراح شده و هدف شما به هر حال برآورده میشود. با این وجود جراحی یک روش تهاجمی است که خطراتی هم در پی دارد.

در نتیجه این درمان، هم با هدف درمان و هم با هدف زیباسازی و در برخی موارد جلوگیری از مشکلات گفته شده، انجام میشود.

با افزایش سن ، تغییراتی در هورمون ها ایجاد می شود جوانسازی واژن که قدرت عضله و بافت های همبند اطراف را کاهش می دهد.

در این شرایط، معمولا زنان احساس قبلی که هنگام برقراری رابطه جنسی داشته اند را از دست خواهند داد و با مشکلاتی دیگر از قبیل بی اختیاری ادرار رو به رو میشوند.

در نتیجه ممکن است واژن قابلیت ارتجاعی خود را از دست بدهد، به دلیل کمبود استروژن نازک شده تغییر شکل دهد.

برای انجام این عمل معمولا از بی حسی موضعی استفاده میشود. اما همه چیز به تشخیص پزشک و حساسایت شما به درد بستگی دارد.

خصوصا در افرادی که از استرس، درد لگن، بی اختیاری جوانسازی واژن ادرار و افتادگی واژن رنج میبرند. پزشکان توصیه می کنند که زنان حداقل سه ماه پس از زایمان برای انجام این روش درمانی صبر کنند.

همه چیز به هدف شما از انجام این کار بستگی دارد. رادیو فرکانسی و لیزر با استفاده از تقویت تولید کلاژن منجر به سفت شدن واژن میشوند. بنابراین کیفیت نتیجه به نحوه پاسخ بدن شما به درمان بستگی دارد.

بنابراین در صورتی که قصد بهبود شکل ظاهری این ناحیه را بدون استفاده از روشهای جراحی دارید، میتوانید از این درمان سرپایی استفاده کنید.

درمان از این طریق هم غیرتهاجمی بوده و به صورت سرپایی و بدون بیهوشی قابل انجام است. انجام این روش به افرادی توصیه میشود که معمولا سن کمی داشته و لاغر هستند.

جوانسازی و روش های آن

چون چربی مورد استفاده از بدن خود فرد گرفته جوانسازی واژن شده است، احتمال اینکه بدن نسبت به تزریق این ماده خارجی واکنش نشان دهد، تقریبا صفر است.

لازم به ذکر است که نتایج این درمان به دلیل جذب شدن چربی به بدن در طول زمان دائمی نیست. در نتیجه به تکرار این درمان در دراز مدت نیاز است.

تزریق ژل یکی دیگر از روشهای جوانسازی، رفع تیرگی و چین و چروک واژن است. در این روش از چند مدل ژل با میزان ماندگاری متفاوت، برای بهبود شکل ظاهری واژن استفاده میشود.

در درمان با لیزر مونالیزا تاچ از یک دستگاه خاص جهت که باعث گرم شدن واژن میشود، استفاده میشود.

مونالیزا تاچ، یکی از بهترین دستگاههای است جوانسازی واژن که برای درمان از طریق لیزر مورد استفاده قرار میگیرد.

در این روش یک پروب لیزر وارد واژن شده که توانایی چرخش ۳۶۰ درجه را دارد. اشعه صادر شده از این پروب به بافتها خورده و موجب تحریک آنها جهت تولید بیشتر کلاژن میشود.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 4 =

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه