ikmec

درمان افتادگی سینه


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 درمان افتادگی سینه | بخش جنسی PDF :

🌟 ۱- علل افتادگی سینه

🌟 ۲- حرکات درمان افتادگی سینه در خانه

🌟 ۳- افتادگی سینه چیست ؟قیمت : ۱۱.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


خانم ها در زیر سینه خود یک چینی دارند و زمانی که این پستان به سمت پایین افتادگی پیدا می کند در ناحیه زیر سینه این چین ایجاد می شود که چین تحتانی سینه نام دارد. حال اگر نوک سینه و قسمت  قهوه ای رنگ آرئول از این چین پایین تر باشد گفته می شود افتادگی سینه اتفاق افتاده است.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


منابع

درمان افتادگی سینه | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتیدرمان افتادگی سینه
درمان افتادگی سینه

داشتن و خوش فرم برای هر خانمی اهمیت دارد. همه ی خانم ها دوست دارند آن ها خوش فرم درمان افتادگی سینه و زیبا باشد و هنگامی که آن ها به دلایل مختلفی چروک و افتاده می شوند موجب نگرانی و ناراحتی خانم ها می شود.

افرادی که دچار هستند دارای اعتماد به نفس های پایین تری نسبت به افرادی که سینه های خوش فرمی دارند می باشند زیرا هنگامی که فردی افتاده باشد در زیبایی ظاهری او تاثیر می گذارد و موجب عدم اعتماد به نفس در فرد می شود.

سینه

زیاد می باشد درمان افتادگی سینه تنها راه آنها و عمل ماستوپکسی می باشد و این ها به خوبی می توانند به فرد کمک کنند.

درمان‌های پزشکی به طور کلی شامل موارد جراحی هستند. نوع افتاده با توجه به فیزیک بیمار، میزان افتادگی و تشخیص پزشک تعیین می‌شود. برخی از بیماران در کنار جراحی‌های زیبایی دیگری مانند بزرگ کردن یا کوچک کردن (ماموپلاستی) نیز انجام می‌دهند.

اما از آنجایی که بافت خود پستان‌ها از جنس چربی است، راهکاری برای تقویت و رفع شلی آن‌ها وجود ندارد. درمان افتادگی سینه روش‌های خانگی شل نیز شامل تمرینات ورزشی هستند که روی عضلات اطراف انجام می‌شوند. تقویت این عضلات می‌تواند تا را جبران کند.

افتادگی سینه

اما هیچ مدرکی مبتنی بر اینکه آن‌ها از افتادگی یا شل شدن سینه پیشگیری می‌کنند یا باعث درمان آن می‌شوند، وجود ندارد. بنابراین اگر به دنبال راهکاری قطعی برای درمان سینه شل هستید، توصیه می‌شود به سراغ روش‌های پزشکی بروید.

روش خانگی دیگری که مورد استفاده قرار می‌گیرد درمان افتادگی سینه پوشیدن  حمایتی است. تا زمانی که شخص این سوتین‌ها را پوشیده باشد خوب است.

پس اگر احساس کردید در حال افتادگی می باشد حتما ورزش کنید تا ماهیچه های آن ها سفت شود و از افتادگی بیش از حد آن جلوگیری کنید.

خوب است بدانید که ورزش کردن می تواند از شل شدن سینه های شما جلوگیری کند و باعث منقبض و سفت شدن سینه های شما شود.

درمان سینه

اگر آنها در زیر قرار دارند درمان افتادگی سینه شما دچار یک افتادگی متوسط هستید، و اگر نوک به سمت زمین هستند، شما دچار یک افتادگی شدید هستید.

طبق مطالعات انجام شده میزان رضایت بیماران بعد از انجام عمل بسیار بالا می‌باشد و انجام جراحی پروتز سینه علاوه بر افزایش اعتماد به نفس فرد، باعث بهبود روابط زناشویی وی نیز شده است.

شما خفیف و کم باشد و از به مقدار کمی پایین تر رفته باشد دکتر اکثرا برای درمان افتادگی سینه شما لیپوماتیک یا پروتز را پیشنهاد می کند زیرا با گذاشتن مشکل شما برطرف می شود.

در ابتدا زمانی که پزشک می خواهد به درمان اصولی و شما بپردازد شدت آن را بررسی می کند.

درمان افتادگی سینه

آخرین شدت افتادگی ها شدت زیاد می باشد در این صورت برای پزشک عمل ماستوپکسی را برای شما انجام می دهد که در این عمل اطراف ناحیه قهوه ای رنگ را برش می دهند و همچنین درمان افتادگی سینه یک خط به صورت عمودی از نوک شما تا قسمت پایین ایجاد می کنند.تا مشکل شما را حل کنند.

اما گاهی ممکن است شدت شما متوسط باشد یعنی از چین های زیر میزان بیشتری پایین کشیده شده باشد در این صورت پزشک به شما عمل جراحی دونات را پیشنهاد می دهد که در این عمل اطراف شما را به مقدار کمی برش می دهند و به سینه شما می پردازند و مشکل شما را حل می کنند.

پروتز در بالای قرار بگیرد و پایین آن همچنان شل و افتاده باشند در این صورت سینه های شما زشت و بدشکل می شوند. درمان افتادگی سینه زیرا شما بسیار زیاد است و هنگامی که برای شما پروتز می گذارند ممکن است

آن‌ها احساس می‌کنند که در لباس‌های زیر و پوشش‌های مختلف بهتر به نظر رسیده، و اغلب این افراد می‌توانند لباس‌هایی که در گذشته قادر به پوشیدن آن‌ها نبوده‌اند را بر تن کنند.

نحوه درمان

بهترین متقاضیان برای انجام عمل لیفت سینه بانوانی هستند که به دلیل بارداری، پرستاری از کودک، یا از دست دادن وزن، پوست سینه‌ی آنها کشیده شده و سینه‌های کم حجمی دارند.

یکی از شایع‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی برای درمان افتادگی سینه کوچکی و حجم کم سینه، جراحی پروتز سینه در بانوان است.

اگر فرد دارای حجم کم سینه باشد و از حجم کم آن نیز نارضایتی داشته باشد کاندید مناسب برای پروتز سینه است.

همه ساله تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا، عمل جراحی پروتز سینه را انجام می‌دهند و در واقع شایعترین عمل جراحی زیبایی بر روی پستان‌ها می‌باشد.

نکته ی مهمی که شما درمان افتادگی سینه باید به آن دقت کنید این است که اگر افتادگی شما زیاد باشد انجام عمل لیپوماتیک و قرار دادن پروتز اصلا برای شما مناسب نیست و شما را بدشکل می کند

داشتن خوش فرم علاوه بر زیبایی که دارد همچنین باعث می شود شما هر لباسی را که به تن می کنید بخاطر داشتن خوش فرم لباس شما زیباتر و جذاب تر به نظر برسد.

در زیر هر خانمی چین وجود دارد زمانی که نوک سینه از آن چین پایین تر برود فرد دچار می شود.

زیر سینه

افزایش سن خانم ها نیز در این امر اثر گذار می باشد زیرا هرچی سن یک خانم زیاد شود موجب شل تر شدن درمان افتادگی سینه و افتاده تر شدن می شود.

زمانی که فرد در سن بلوغ قرار می گرد سینه های آن بزرگ می شوند و ممکن است به مقدار کمی حالت افتادگی پیدا کنند که این افتادگی بعد از ازدواج و در دوران بارداری و شیردهی نیز بیشتر می شود.

همچنین خانم هایی که مواد مخدر مصرف می کنند خیلی زودتر از بقیه خانم ها دچار سینه می شوند زیرا الاستین بافت سینه آن ها به مرور از بین می رود وموجب می شود.

بسیاری از زنان در می‌یابند درمان افتادگی سینه که ظاهر و احساس آن‌ها (چه با لباس و چه بدون لباس) بعد از عمل جراحی سینه بهتر است.

علاوه بر موارد ذکر شده مسائل ژنتیکی نیز در ها نقش دارد. یعنی ممکن است فردی از دوران کودکی و بلوغ دارای های افتاده باشد.

اگر شما در آینه نگاه کنید، می‌توانید خود را تشخیص دهید. اگر نوک تا حدودی زیر سینه افتاده است درمان افتادگی سینه شما دچار یک افتادگی خفیف هستید.


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه