ikmec

جا ماندن کاندوم در واژن


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 جاماندن کاندوم در واژن | بخش جنسی PDF :

🌟 ۱- راهکار خارج کردن آن

🌟 ۲- نکاتی که نمیدانید

🌟 ۳- جا ماندن کاندوم در واژنقیمت : ۱۵.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


یکی از اتفاقاتی که هنگام آمیزش جنسی ممکن است رخ دهد جا ماندن کاندوم در واژن است. وقتی این اتفاق رخ می‌دهد، خیلی جای نگرانی نیست؛ اما مسائل و اقداماتی راجع‌به آن هست که حتما باید بدانید و رعایت کنید.

در واقع، کاندوم هیچ‌وقت از دهانه یا گردن رحم فراتر نمی‌رود و داخل بدن نمی‌شود؛ اما ماندن آن در کانال واژن در بلندمدت پیامدهایی خواهد داشت که …


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


منابع

جاماندن کاندوم در واژن | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتیجاماندن کاندوم در واژن
جاماندن کاندوم در واژن

همان طور که در بالا اشاره کردیم عواملی وجود دارد که ممکن است باعث جا ماندن کاندوم در واژن شود. در این قسمت به شما توصیه هایی خواهیم کرد که با عمل به آن ها به هیچ مشکلی برخورد نخواهید کرد.

واژن

در وهله دوم استفاده نامناسب از کاندوم می تواند ، باعث جاماندن آن در کانال واژن بشود. جاماندن کاندوم در واژن پس تلاش کنید ، کاندوم را تا جایی که مقدور است پایین بکشید. تا این گونه تمام آلت پوشیده شود.

برای احتیاط از بارداری ناخواسته بهتر است بعد از خارج کردن کاندوم از قرص ضد بارداری استفاده کنید. اینگونه خیالتان از بابت این مورد راحت خواهد شد.

و اما در آخر باید بگوییم همواره از گذشته تا به امروز بزرگ ترها ما را به پیشگیری از به وجود آمدن مشکلات هدایت کرده اند.

همچنین عفونت باکتریایی جاماندن کاندوم در واژن و عارضه‌های مشابه از دیگر پیامدهای احتمالی جا ماندن کاندوم در واژن هستند. برای پیشگیری از ابتلا به این نوع از بیماری ها نیز باید از آنتی بیوتیک استفاده کنید.

کاندوم در واژن

پس ما هم اقداماتی را برای پیشگیری از جا ماندن کاندوم در واژن به شما عزیزان شرح می دهیم. اگر در هنگام رابطه جنسی مرد احساس کرد که کاندوم از روی آلت تناسی اش جدا شده است باید همان لحظه رابطه جنسی را متوقف کند.

از شریک جنسی خود بخواهید که به کمر بخوابد و زانوی خود را باز کند. یک یا دو انگشت خود را به آرامی وارد واژن کنید و اگر کاندوم را احساس کردید به آرامی کاندوم را بیرون بکشید.

در این مرحله آرامش خودتون جاماندن کاندوم در واژن رو حفظ کنید و هول نشوید خود کاندوم مشکلی ایجاد نمی کند و می توانید به راحتی با قرص های پیشگیری تا ۷۲ ساعت بعد از بارداری جلوگیری کنید.

تا یکی‌دو ساعت اولیه که کاندوم در کانال واژن است هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و اگر در این بازه زمانی خارج شود، جای هیچ نگرانی نخواهد بود. جاماندن کاندوم در واژن منتها اگر بازه زمانی طولانی‌تر شود، می‌تواند پیامدهایی چون بارداری ناخواسته یا ابتلا به بیماری‌های آمیزشی عفونی (Sexually Transmitted Infections/ STIs) داشته باشد.

کاندوم

بعد از این که کاندوم را بیرون کشیدید ابتدا کاندوم را برسی کنید و ببینید هیچ قسمتی از کاندوم جا نمانده باشد اگر قسمتی از کاندوم جا مانده بود سریعا به پزشک مراجعه کنید.

ناراحتی جزئی در ناحیه واژن و بوی ناخوشایند یا شکل غیرعادی ادرار از جملۀ این نشانه‌ها هستند.

اگر کاندوم در واژن بماند و به هر دلیلی متوجه جاماندن کاندوم در واژن موضوع نشوید، فارغ از آنکه در بلندمدت چه مسائلی را تجربه کنید دیلدو در کوتاه‌مدت نیز احتمال بروز نشانه‌هایی وجود خواهد داشت.

چون جای نگرانی نیست و با چند اقدام ساده موفق به خارج کردن کاندوم از بدن زن خواهید شد.

سپس در تخت خواب و یا زیر دوش به انگشتان دست خود حالتی قلاب مانند بدهید و آن را وارد کانال واژن خود بکنید. البته دقت کنید جاماندن کاندوم در واژن که این کار باید با ظرافت و در کمال آرامش انجام شود، تا در هنگام بیرون کشیدن کاندوم ، کاندوم پاره نشود.

جاماندن کاندوم

وقتی در کانال واژن خود به کاندوم برخورد کردید، انگشتان را به آن گیر دهید و کاندوم را خارج کنید.

همچنین هنگامی که موفق به خارج کردن کاندوم از واژن خود شدید. حتما سلامت کاندوم را کاملا چک کنید. زیرا امکان دارد آلت مصنوعی یک تکه از کاندوم پاره شده باشد و درون واژن مانده باشد. این چنین می تواند در آینده برای شما مشکل ساز شود.

همچنین جنانچه شما استرس داشته باشید جاماندن کاندوم در واژن عضلات شما منقبض خواهد شد. از این رو امکان دارد نتوانید صحیح و سالم کاندوم را خارج کنید و این صورت اسپرم وارد دهانه رحم می شود و امکان بارداری وجود خواهد داشت.

اما اگر نتوانستید کاندوم را با هیچ روشی خارج کنید. و از طرفی نگران نشتی اسپرم داخل کاندوم می باشید. بهترین کار مراجعه به یک دکتر زنان می باشد.

جاماندن کاندوم در واژن

البته باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که در بعضی مواقع با گذشتن چند ساعت اولیه از ماندن کاندوم در واژن، این وسیله بهداشتی همراه با ادرار خارج می شودو و اینچنین دیگر نیازی به انجام کار خاصی نخواهد بود.

با گذشت یک تا دو ساعت ابتدایی از ماندن کاندوم در واژن ، اتفاق خاصی نخواهد افتاد. به همین دلیل اگر در این بازه خارج شود، که جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. اما اگر بازه زمانی این ماندن ، طولانی تر شود.

در مراکز درمانی وسایل تخصصی وجود جاماندن کاندوم در واژن دارد که به کمک آن ها می توان واژن را به مقدار بیشتری باز نمود و کاندوم را از درون آن خارج ساخت. اما اگر این اتفاق نیفتاد می بایست خود به فکر در آوردن کاندوم از واژن تان بی افتید.

در ابتدا در مورد سایز کاندوم، به شما توصیه می کنیم که، از کاندومی استفاده کنید که بیش‌ازحد کوچک یا بزرگ نباشد. زیرا اینگونه احتمال پارگی و یا افتادن آن در واژن از بین می رود.

توجه کنید که اگر کاندوم را تنها نوک آلت بگذارید، احتمال افتادن آن قوی و قوی تر خواهد شد.

نکات بهداشتی ضروری

می تواند باعث ماندن کاندوم در بدن زن شود. جاماندن کاندوم در واژن پس توصیه می کنیم اگر چنین اتفاقی برایتان افتاد، بهترین کار گرفتن کاندوم با دست می باشد. اینگونه مشکلی شما را تهدید نخواهد کرد.

و اما در وهله آخر قطعا مستحضر هستید که کاندوم به صورتی طراحی شده است، که آلت تناسلی مردانه را وقتی در حالت نعوظ قرار دارد کامل بپوشاند. اگر پس انزال و یا در هین رابطه آلت شما شل یا نرم شود.

این اتفاق اغلب در انتهای آمیزش و در هنگام انزال که آلت تناسلی مردانه از حالت نعوظ خارج می شود، روی می دهد.

می تواند پیامدهایی چون بارداری ناخواسته جاماندن کاندوم در واژن یا ابتلا به بیماری‌های آمیزشی عفونی را در پی داشته باشد.

در این هنگام باید بسیار مراقب باشید تا کاندوم درون واژن جا نماند. اما اگر به هر دلیلی کاندوم جا ماند. ابتدا سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید. آرامش خود را حفظ کنید. و نفس عمیق بکشید.

حال چنانچه متوجه شدید که کاندوم درون واژن جا مانده است مراحل زیر را به دقت طی کنید. دست هایتان را به خوبی با آب و صابون بشویید و سپس ضد عفونی کنید


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه