ikmec

بزرگ کردن آلت تناسلی


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 بزرگ کردن آلت تناسلی | بخش جنسی PDF :

🌟 ۱- راهکار های اصولی

🌟 ۲- اساس رشد الت تناسلی

🌟 ۳- بزرگ کردن آلت تناسلیقیمت : ۲۰.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


بسیاری از مردان از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند و تصور میکنند آلتشان خیلی کوچک است.

بزرگ کردن آلت تناسلی | با این حال تحقیقات نشان میدهند بیشتر کسانی که فکر میکنند آلت تناسلی شان کوچک است نیازی به درمان ندارند و اندازه آلت شان نرمال است.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


منابع

بزرگ کردن آلت تناسلی | کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتیبزرگ کردن آلت تناسلی
بزرگ کردن آلت تناسلی

مردان زیادی وجود دارند که از اندازه آلت تناسلی خود راضی نیستند و دنبال روش‌هایی می‌گردند که با کمک آن‌ها بتوانند اندازه آلت خود را افزایش دهند.

بیش از ۹۰ درصد از مردان آلت تناسلی با اندازه طبیعی دارند. از ۱۰ درصد باقی‌مانده ۵ درصد آلتی کوچک‌تر از ۱۰ سانتی‌متر و ۵ درصد نیز آلت بزرگ‌تر از ۱۶ سانتی‌متر دارند.

آلت تناسلی

نیتریک اسید یکی از اجزای خون است بزرگ کردن آلت تناسلی و در عملکرد رگ‌های خونی تاثیر زیادی می‌گذارد. این ماده باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می‌شود و می‌تواند قطر و طول آلت تناسلی را افزایش دهد.

ال آرژینین نوعی اسید آمینه است و در تولید پروتئین‌های بدن نقش اساسی دارد. بعضی از این پروتئین‌ها نیز به نیتریک اسید تبدیل می‌شوند.

توصیه می‌کنیم پیش از مصرف خودسرانه این قرص‌ها، برای جلوگیری از عوارضی که ممکن است داشته باشند با مشاوران متخصص سلامت جنسی پذیرش ۲۴ صحبت کنید که در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما هستند.

در حین تمرین به این دلیل که جریان خون در سر آلت تناسلی افزایش پیدا می‌کند، این ناحیه بسیار حساس می‌شود. به همین بزرگ کردن آلت تناسلی خاطر باید مواظب باشید تا با دست‌تان به سر آلت ضربه وارد نکنید.

بزرگ کردن آلات

تکرار تمرینات در هفته اول بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار و در هفته دوم بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ بار باشد. از هفته‌ دوم به بعد نیز می‌توانید تعداد دفعات تمرین را به بیشتر از ۵۰۰ بار افزایش دهید.

دلیل گرم کردن آلت، افزایش گردش خون در این ناحیه است. بعد از گرم شدن آلت، سر آن را بگیرید و به جلو بکشید. دقت کنید که سر آلت را محکم فشار ندهید تا خون رسانی به‌درستی انجام شود.

در آخر بعد از انجام تمرینات، به آلت خود استراحت دهید و آن را با یک حوله گرم بپوشانید یا با آب گرم شستشو دهید.

بعد از تمام شدن این مرحله، به مدت ۱۰ دقیقه به آلت خود استراحت دهید. وقتی ۱۰ دقیقه استراحت تمام شد، نوبت به تمرینات بزرگ کردن آلت تناسلی گردش خون و رشد می‌رسد. در این مرحله سر آلت تناسلی را بگیرید و با دست دیگر خود، ضرباتی را به ‌آرامی به آن بزنید.

آلت را نیز باید به‌نحوی بکشید که احساس درد در آن به وجود نیاید. این کار را ۱ دقیقه انجام دهید و بعد از آن آلت را به مدت ۱۰ ثانیه رها کنید و به آن استراحت دهید. این کار را می‌توانید ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید.

حجم دهی آلت تناسلی

در روش پنیمور، آلت تناسلی نباید سفت باشد و تمام تمرینات باید در حالتی انجام شوند که آلت تناسلی به نعوظ نرسیده است. انجام این روش به‌صورت مداوم می‌تواند تاثیر زیادی در بزرگ شدن آلت بگذارد. بنابراین بهتر است این تمرینات را به‌طور مداوم انجام دهید و اثرات آن را بعد از یک ماه مشاهده کنید.

این ژل‌ها برای افرادی مناسب است که آلتی کج دارند و دچار اختلالات نعوظ هستند. به همین دلیل تزریق ژل می‌تواند کج بودن بزرگ کردن آلت تناسلی آلت و خم شدن آن در هنگام برقراری رابطه جنسی را از بین ببرد.

توجه داشته باشید که تزریق چربی شرایط خاصی دارد و همه افراد نمی‌توانند به این روش، برای بزرگ کردن الت خود روی بیاورند. از جمله این شرایط می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

با برداشتن این پرده از طریق جراحی پلاستیک، آلت تناسلی به اندازه واقعی خود در می‌آید و دیگر کوچک به نظر نمی‌رسد.

در بیشتر موارد ممکن است که در اثر برداشتن پوست آلت در هنگام ختنه، این پرده به وجود بیاید. با این‌حال در مواردی نیز دیده شده بزرگ کردن آلت تناسلی است که این پرده مادرزادی است و آلت تناسلی نوزاد تازه متولد شده چنین پرده‌ای دارد.

آلات تناسلی

دقت کنید که نباید به نقاط حساس مثل بیضه‌ها ضربه‌ای وارد شود. علاوه بر این شدت ضربات نیز باید آرام باشد تا آسیبی به آلت تناسلی نرسد. شما می‌توانید این تمرین را ۳۰ بار تکرار کنید. در آخر آلت تناسلی خود را با کمک لوبریکنت یا یک ماده لیزکننده ماساژ دهید.

مردانی که از قرص وایمکس استفاده می‌کنند می‌توانند شاهد بزرگ شدن آلت، رفع اختلال در نعوظ و زود انزالی، افزایش اسپرم و کلفت شدن آلت باشند.

از دیگر قرص‌های افزایش سایز آلت می‌توان قرص وایمکس را نام برد. این قرص بهترین داروی افزایش سایز آلت است که توسط بسیاری از مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قرص ال آرژینین نیز یکی دیگر از قرص‌هایی است بزرگ کردن آلت تناسلی که برای بزرگ کردن الت مردان کاربرد دارد. عملکرد این قرص شبیه به ویاگرا است و می‌تواند باعث نعوظ بهتر شود.

محدوده طبیعی اندازه آلت تناسلی مردان بین ۱۰ تا ۱۶.۵ سانتی‌متر است. بنابراین اگر آلت تناسلی شما نیز در این محدوده قرار دارد، نباید نگران کوچک بودن آلت خود باشید.

به‌ویژه با توجه به طبق تحقیقات انجام شده روی چند هزار زن و مرد، مشخص شده است که بیش از ۸۴ درصد از زنان از اندازه اندام جنسی‌ همسرشان رضایت دارند. ۱۴ درصد نیز اندام جنسی بزرگ‌تر را ترجیح می‌دهند و ۲ درصد از این بانوان نیز تمایل داشتند که اندام جنسی‌ همسرشان کوچک‌تر باشد.

بزرگ کردن اندام جنسی

گاهی نیز امکان دارد که آلت تناسلی مردان پرده داشته باشد. در واقع هنگامی که پوست کیسه بیضه با بخش ابتدایی تنه آلت یک زاویه بزرگ کردن آلت تناسلی باز بسازد، می‌گویند که این آلت مردانه، پرده‌دار است.

این افراد تصور می‌کنند که با بزرگ کردن الت خود می‌توانند رابطه جنسی بهتری برقرار کنند. در حالی‌که چنین تفکری کاملا اشتباه است و اندازه آلت تناسلی بیشتر مردان در محدوده طبیعی قرار دارد.

راه‌های زیادی برای بزرگ کردن الت تناسلی مردان وجود دارد که در این مطلب آن‌ها را کاملا بررسی خواهیم کرد. بنابراین تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. همچنین می توانید با پزشک متخصص سلامت جنسی صحبت کنید .

قرص‌های ویاگرا و سیالیس نیز برای افرادی است که از اختلال نعوظ رنج می‌برند و به همین دلیل آلت آن‌ها کوچک می‌ماند و بزرگ کردن آلت تناسلی راست نمی‌شود. این افراد با مصرف این قرص‌ها می‌توانند اختلال نعوظ خود را رفع کنند و آلت تناسلی آن‌ها به بزرگ‌ترین حالت ممکن در بیاید.


به این مطلب امتیاز دهید :

4.7/5 - (31 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + سه =

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه