ikmec

دیلدو


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

دیلدو | بخش جنسی : خرید دیلدو / آلت مصنوعی جزو شاخه محصولات بهداشتی میباشد که به دلیل نحوه استفاده آنها ، از جنس سیلیکونی و کاملا ضد حساسیت میباشند.


قیمت : ۷۳.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


انواع دیلدو

  • ساده ( چسبان به سطوح صاف ) – ارزان ترین نوع
  • کمربندار ( دارای قابلیت اتصال ) – معمولا برای رابطه های معکوس میباشد
  • تو خالی ( مکمل ) – نام دیگر آن روکش میباشد
  • برقی ( ویبره دار ) – هم میتواند چسبان و هم شارژی باشد

همانطور که میبینید دیلدو ها تنوع جالبی دارند

  • مثلا نوع چسبان را از نوع شارژی و کمربند دار تهیه کنید در این صورت شما زمانی که نخواستید میتوانید کمربند ان را جدا کنید و ویبره چسبان استفاده کنید و یا حتی ویبره که قابل تنظیم هست را تنظیم و یا خاموش کنید

حال دقت کنید :

  • مثلا میتوانید نوع توخالی را با کمربند تهیه کنید
  • میتوانید نوع ویبره دار شارزی را که تو خالی هست را انتخاب کنید

الت تناسلی مصنوعی

آشنایی با دیلدو ها ( آلت مصنوعی )

دیلدو یک اسباب‌بازی جنسی است، معمولاً بدون نیرو، که معمولاً به شکل فالیک است. دیلدوها ( الت مصنوعی ) در طول خودارضایی، پیش بازی و رابطه جنسی به واژن یا مقعد نفوذ می کنند.

dildo قدیمی ترین اسباب بازی جنسی ( کیر مصنوعی ) روی کره زمین هستند. اعتقاد بر این است که مردم از اولین الت مصنوعی خرید دیلدو تقریباً ۳۰۰۰۰ سال پیش استفاده کردند. دیلدوهای مدرن امروزه معمولاً از لاتکس، پلاستیک، سیلیکون، چوب، شیشه و فلز ساخته می شوند.

دیلدوها ( الت مصنوعی ) و ( بات پلاگ ) می‌توانند تجربه واقعی‌تری از اسباب‌بازی جنسی نسبت به ویبره‌ها ارائه دهند، زیرا آنها فالیک‌شکل هستند و عمدتاً برقی ندارند، اگرچه الت مصنوعی ارتعاشی نیز در دسترس هستند. بسیاری از سبک ها نیز بیشتر شبیه آلت تناسلی واقعی هستند. حتی dildo آبپاشی نیز وجود دارد که می توانید آنها را با مایع پر کنید.

دانشجویان پژشکی

خرید دیلدو

واقع گرایی همه این دیلدوها ( کیر مصنوعی ) می تواند برای کاربر بسیار راضی کننده باشد. با این حال، الت مصنوعی نیز وجود دارند که برای افرادی که به دنبال چیزی متفاوت هستند، بیشتر «غیرطبیعی» یا خرید دیلدو «به سبک فانتزی» هستند. dildo با رنگ روشن می توانند سرگرم کننده باشند – اگر می خواهید چیزی واقعا متفاوت را امتحان کنید، حتی دیلدوهای اژدها نیز وجود دارند!

دیلدوهای ساخته شده از موادی مانند فلز و شیشه تجربه حسی بسیار متفاوتی نسبت به آلت تناسلی دارند. مهم نیست که دیلدو ( مکمل بات پلاگ ) شما از چه ماده ای ساخته شده است، از آن با یک روان کننده شخصی با کیفیت بالا استفاده کنید تا به آسان تر و لذت بخش تر کردن آن کمک کند.

درست مانند آلت تناسلی واقعی، dildo ( کیر مصنوعی ) در طیف وسیعی از طول ها و دورهای مختلف هستند. ایده خوبی است که با اندازه های مختلف آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهترین است.

برخی از مردم دیلدو سایز بزرگ ( کیر مصنوعی ) را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر قرار دادن آنها را ناخوشایند می دانند. بسیاری از مردم با یک دیلدو کوچک شروع می کنند و زمانی که احساس راحتی می کنند خرید دیلدو به دیلدوهای بزرگتر می روند. اگر به نفوذ مقعدی علاقه دارید، آلات تناسلی مخصوص مقعدی را امتحان کنید.

این ها اغلب باریک تر و کمی خمیده هستند تا راحت تر وارد شوند. هر چیزی که به صورت مقعدی وارد می‌کنید باید یک پایه پهن و پهن داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که بخشی از اسباب‌بازی خارج از بدن شما محکم می‌ماند. اگر از اندازه مورد نیاز خود مطمئن نیستید، یک دیلدو بادی ( مکمل بات پلاگ ) در نظر بگیرید. می‌توانید این اسباب‌بازی‌های جنسی ( کیر مصنوعی ) را پس از قرار دادن به اندازه دلخواه خود پمپ کنید.

برخی از dildo همچنین دارای مهارهایی هستند که دور کمر شریک زندگی می‌چرخند. آنها که با نام تسمه‌ای شناخته می‌شوند، به افراد بدون آلت تناسلی اجازه می‌دهند تا به شریک زندگی خود نفوذ کنند. خرید دیلدو همچنین تسمه‌هایی وجود دارند که با یک دیلدو ( آلت مصنوعی ) توخالی عرضه می‌شوند که به عنوان یک آستین یا گشادکننده روی آلت تناسلی فرد می‌لغزد تا اندازه طبیعی یا استحکام نعوظ را افزایش دهد.

آلت مصنوعی ( کیر مصنوعی )

دیلدوهایی ( کیر مصنوعی ) که در یک انتها فنجان های مکنده دارند، می توانند به سطوح صاف مانند وان و دیوارها چسبانده شوند. این دیلدوها برای بازی بدون دست به تنهایی یا با شریک زندگی مناسب هستند.

شاید شما در مورد تفاوت بین اصطلاحات دیلدو ( آلت مصنوعی ) و دونگ تعجب کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد، بیشتر dildo به شکل فالیک با پایه و/یا بیضه هستند، در حالی که دانگ ها نیز می توانند مانند محورهای آلت تناسلی واقعی شکل بگیرند، اما پایه ندارند. دانگ ها همچنین می توانند دو سر باشند. دیلدوهای دو سر برای نفوذ دوگانه در طول خودارضایی یا رابطه جنسی شریک مناسب هستند.

دانشجویان پژشکی

Dildo ( الت مصنوعی )

بسیاری از مردم دیلدو را دوست دارند زیرا می‌توانند جایگزین رضایت‌بخش، ایمن‌تر و بدون عارضه‌ای برای رابطه جنسی ( بات پلاگ ) نافذ باشند. استفاده از قیمت dildo ( کیر مصنوعی ) می تواند برای افرادی که خرید دیلدو رابطه جنسی ندارند یک معیار عالی برای توقف باشد. آنها همچنین می توانند مکمل رابطه جنسی باشند، چه افراد به تنهایی با آنها بازی کنند یا با شریک صمیمی خود.

افراد می توانند عمق، زاویه و سرعت نفوذ را با dildo کنترل کنند اگر خودشان آن را وارد کنند. از طرف دیگر، آنها می توانند دیلدو ( آلت مصنوعی ) را به یک شریک بدهند و اجازه دهند کنترل را به دست بگیرد.

هنگامی که آنها به درستی نگهداری و استریل شوند، استفاده از خرید دیلدو خطر بیماری محدودی را به همراه دارد، اما استفاده از کاندوم می تواند محافظت بیشتری ایجاد کند.

استفاده از دیلدو ( مکمل بات پلاگ ) می تواند راهی عالی برای برقراری ارتباط با تمایلات جنسی شما باشد. حتی می تواند ماهیچه های کامپیوتر کف لگن شما را تقویت کند که ممکن است منجر به ارگاسم قوی تر شود.

در حالی که دخول با dildo ( کیر مصنوعی ) ممکن است به خودی خود لذت بخش باشد، بسیاری از افراد، به ویژه افراد دارای فرج، برای رسیدن به ارگاسم به تحریک بیشتری نیاز دارند. سعی کنید کلیتوریس خرید دیلدو را با انگشتان یا ویبراتور گلوله ماساژ دهید در حالی که از قیمت دیلدو استفاده می کنید تا اوج سریعتر و شدیدتر ایجاد کنید.

اگر الات تناسلی مصنوعی شما ضد آب است، می توانید آن را گرم کنید تا بیشتر شبیه آلت تناسلی گرم شود. ریختن آب داغ روی خرید دیلدو باعث گرم شدن آن می شود. اگر می‌خواهید کمی داغ‌تر شود، یک دیلدو ( مکمل بات پلاگ ) را در یک قابلمه آب بجوشانید (حتماً با سازنده مشورت کنید تا مطمئن شوید انجام این کار بی‌خطر است!). به عنوان یک امتیاز اضافی، این تکنیک به عقیم سازی dildo کمک می کند.

کیر مصنوعی

همچنین می توانید کیر مصنوعی را در یخچال خنک کنید تا حس متفاوتی داشته باشید. مواد خاصی گرما یا سرما را بهتر از سایرین جذب و نگه می دارند. مواد dildo خود را با دقت در نظر بگیرید خرید دیلدو زیرا برخی از تکنیک های گرمایش و سرمایش برای هر دیلدو ( آلت مصنوعی ) کارایی ندارند. به عنوان مثال، جوشاندن کیرمصنوعی چوبی باعث تاب خوردن می شود، زیرا این ماده متخلخل در هنگام خیساندن آب را جذب می کند.

قیمت دیلدوها اگر به درستی نگهداری نشوند می توانند به محل پرورش باکتری های مضر تبدیل شوند. می توانید اکثر دیلدوها ( آلت مصنوعی ) را با آب گرم و اسپری اسباب بازی جنسی یا صابون ضد باکتری مایع تمیز کنید.

اکثر تولید کنندگان توصیه می کنند که دیلدوها ( کیرمصنوعی ) را قبل و بعد از هر بار استفاده کاملاً بشویید. اگر از dildo خود برای دخول مقعدی استفاده می کنید، باید قبل از انجام هر گونه دخول واژینال نیز آنها را خرید دیلدو به خوبی بشویید.

دانشجویان پژشکی

کیرمصنوعی

شما همچنین می توانید دیلدوهای سیلیکونی درجه پزشکی و شیشه ای را در قفسه بالایی قیمت دیلدو ماشین ظرفشویی استریل کنید. دیلدوهای ( آلت مصنوعی ) خود را در بسته بندی اصلی خود نگهداری کنید یا زمانی که از آنها استفاده نمی کنید آنها را در یک پارچه بدون پرز بپیچید.

برگرفته از : dildo


به این مطلب امتیاز دهید :

3.9/5 - (40 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + نه =

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه